O NAS

Znajdujemy się w odosobnionym miejscu, z dala od turystycznego zgiełku. Dom położony jest na terenie wsi Gilów gmina Goraj, z widokiem na piękny las gilowski. Stąd obserwować można wspaniałe wschody i zachody słońca. Nocną porą z pewnością ucieszy przepiękny widok na rozgwieżdżone niebo. 

Poniżej działki znajduje się droga do lasu w którym napotkacie głębokie lessowe wąwozy. Jesteśmy na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Dla miłośników nart mamy oddalony 15 km stok narciarski w Chrzanowie. LOFTGILÓW to dokonała baza wypadowa na całe Roztocze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do dyspozycji gości są cztery wygodne sypialnie z własną łazienką , salon i jadalnia , kuchnia i ogromy taras. Jest też miejsce na ognisko i grill. Pomożemy też zorganizować kino letnie albo wieczór kareoke. Tutaj każdy znajdzie swoją przestrzeń czy wylegując się na tarasie, czy czytając książkę w cieniu orzecha, a może zbierając świeże maliny po sąsiedzku. Na wspólne wieczory polecimy Wam lokalne sery kozie, albo roztoczańskie wino z pobliskiej Winnicy.

Galeria

Cennik :


Pobyt min. 2 doby - od 1390 zł / doba
Pakiet w tygodniu taniej - od 1090 zł / doba

Terminy Specjalne - Rok 2023

Majówka (min. 3 doby)
Boże Narodzenie (min. 3 doby)
Sylwester (min. 3 doby)
Cena zawiera:
Pościel, ręczniki, zestaw herbat i kawy do ekspresu, drewno do kominka oraz paleniska, media, WiFi, TV sat. parking.

lublin 68 km , Warszawa 235 km , kraków 288 km , rzeszów 127 km , poznań 540 km